Переваги системи 5.10 - Держпосадовцям

Матеріал з Реформи 5.10
Перейти до: навігація, пошук

Державний апарат України переповнений армією чиновників, народ і бізнес обкладені величезною кількістю податків, дозвільною системою, довідками, митницею, санепідстанціями, пожежною інспекцією та багатьма іншими бар'єрами.

Чиновники за рахунок бізнесу та громадян збільшать свої доходи, "кришують", розширюють і охороняють свій / чужий бізнес від зазіхань з боку держструктур, створених ними ж. Продажна судова система і органи силових структур злилися з чиновниками воєдино, тим самим в десятки разів зменшивши економіку України, відкинувши її розвиток на десятки років назад.

Система "5.10" передбачає наступні реформи:

  • скорочення великої кількості міністерств;
  • скорочення державних службовців на 80%;
  • проведення атестації знань і відповідність займаній посаді;
  • збільшення мінімального рівня зарплати державних службовців від $3 000 за місяць;
  • створення силових відомств, що стежать за роботою держапарату.

Керувати новою державною системою будуть професіонали у яких головне завдання - створення рівних і справедливих умов для бізнесу і населення.

При системі "5.10" немає необхідності рвуться до влади, щоб отримувати високі доходи або захищати свій бізнес. Чиновники, які підуть з державних посад, можуть сміливо відкривати свій бізнес і чесно заробляти на рівні зі всіма, зайнявши будь-яку нішу в бізнесі для якого більше не буде ні дозвільної системи, ні 135 податків, ні митниці та державного регулювання і багатьох інших загороджуючих бар'єрів.