Народний депутат Богдан Дубневич визнав поразку у 118-му мажоритарному виборчому окрузі, що включає в себе Пустомитівський район і частину міста Львова. Він також подякував виборцям за підтримку.

Свою подяку Богдан Дубневич висловив на Facebook увечері 22 липня ще до того, як ЦВК оголосила остаточні результати в окрузі №118.

«Кожна людина отримує певний час і можливість, аби зробити щось важливе у житті. Тому я ніколи не пошкодую за жодну згаяну годину п’яти років депутатства на рідній Пустомитівщині та в частині Личаківського і Шевченківського районів Львова. Усе, що вдалося, – це наші перемоги, усе, що ні, – було майбутніми планами. Я не приховую того, що працював у більшості як господарник, бо наведення порядку на окрузі вважав своїм пріоритетом. Сьогодні такий шанс випав моєму конкуренту і я дуже хотів би, щоб усі розпочаті справи мали завершення, особливо, щоб освіта, медицина, культура, спорт і дорожня інфраструктура надалі впевнено розвивалися і осучаснювалися на окрузі», – написав Бодан Дубневич.

Наразі ЦВК опрацювала 99,28% голосів на 118-му окрузі. 35-річна Галина Васильченко від партії «Голос» перемагає самовисуванця Богдана Дубневича з різницею приблизно у тисячу голосів.

Про те, як змінювався лідер голосування у 118-му окрузі, ZAXID.NET повідомляв у статті «Останній бій Дубневича».